Fransızca özel ders çeviri

FRANSIZCA ÖZEL DERS

Dünyada yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon kişi de Fransızcayı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monaco’da konuşulur.
Şirket çalışanları, İş adamları, Öğrenciler !

* Kurslara gitmeye vaktiniz mi yok?
* Sadece sizin yabancı dil ihtiyacınızı hedef alan bir program mı yok?
* Sizin uygun oldugunuz saatlerde uygulanan bir program mı yok ?

Artık bunların hiç biri Fransızca öğrenmenize engel olmayacak ! Tüm bunları sizin için çözümledik.
Fransızca özel dersi için biz size geliyoruz…

Çalıştığınız sektörü ve ihtiyacınızı hedef alacak şekilde

* Uluslararası eğitim sertifikalı
* Seçkin dil enstitülerinde çalışan
* Yurtdışında dil eğitimi almış

özel ders öğretmenlerimizden istediğiniz gün ve saatlerde özel ders alabilir eksiklerinizi tamamen giderebilirsiniz. Fransızca özel ders almak istediğinizde kurumumuzu arayıp danışmanlarımızdan gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Danışmanlarımız, belirleyeceğiniz koşullar dahilinde zengin özel öğretmen kadromuzdan size en uygun olabilecek birkaç özel öğretmen belirleyecek.

Belirlenen öğretmenlerimizle irtibata geçilecek. Tüm koşulların uygunluğu sağlandıktan sonra özel ders öğretmenimiz size yönlendirilecektir. Öğretmenin sizinle ilk görüşmesi sırasında ihtiyaçlarınız belirlenip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda uygun bir çalışma programı belirliyoruz.

Eğitim süreci içerisinde, performansınız ve yabancı dil seviyeniz ile ilgili raporlar, özel ders öğretmenimiz tarafından danışmanlarımıza her ders sonrasında sunulmaktadır. Böylece yabancı dil öğrenimiz süresince özel öğretmen-öğrenci-danışman üçgeni içinde, güvenli ve kararlı bir eğitim süreci geçirmenizi sağlanmaktadır.
Fransızca (français, /fʁɑ̃sɛ/), Hint-Avrupa dillerinden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir.

Dünya’da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca’yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako’da konuşulur.

Fransızca; İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Katalanca ve Romence gibi Roma İmparatorluğu’nun dili olan Latince’nin devam dillerindendir.

Fransızca tarih içerisinde Roma Galyalılarının kelt dillerinden ve Roma sonrası frenk göçmenlerinin cermen dillerinden etkilenmiştir.

Fransızca 29 ülkede resmi dildir. La Francophonie denilen Frankofon Fransızca konuşan uluslar topluluğudur. Birleşmiş Milletler’in bütün altkurumlarında ve uluslararası kuruluşların çoğunda resmi dildir.

Avrupa Birliği verilerine göre 27 üye ülkedeki 129 milyon insan (497.198.740 %26’sı) Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu (%12) anadili, 69 milyonu (%14) ise ikinci dili olarak konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca birlik içerisinde İngilizce ve Almanca’dan sonra en sık konuşulan 3. dildir.

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

Tez Ödev Talep Formu

Son Faaliyetler
Şubat 2024
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829