Proje – Tez Sunum Hazırlamak


Proje – Tez Sunum Hazırlamak

Proje hazırlama hizmetimizden yararlanmak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Proje Konusunun Belirlenmesi:
Proje konunuzu danışmanınızla birlikte kuracağınız yoğun ve verimli bir e-posta iletişimi ile mümkün en kısa sürede belirlemeniz beklenmektedir. Proje konusu olabileceğini değerlendirdiğiniz ilgi alanınızdaki üç (3) konuyu e-posta ile danışmanınıza bildiriniz. Proje konusunun mümkün olduğunca ilgi alanınız ve çalıştığınız sektör ile ilgili olması sizin verilere ulaşmanızı kolaylaştırabilecektir. Bunun yanında danışmanınızın çalıştığı akademik alanlar da uyumlu çalışmanızı olumlu etkileyebilecektir. Bu iki yaklaşım arasında dengenin tesisi önemlidir. Sonuç itibariyle, danışmanınızın yapacağı tavsiye ve yönlendirmeler neticesinde proje konusunu danışmanınızın onayı ile belirleyiniz.

Proje konusu belirlendikten sonra, proje konusu ile ilgili kapsamlı bir kaynak taraması aşamasına geçiniz. Bu süreçte konunuz ile ilgili elde edeceğiniz teorik birikimin ışığında araştırma sorularınızı, alt sorularını, araştırma yönteminizi ve araştırma kapsamını belirleyerek danışmanınızla bunları paylaşınız.

Bu sürecin ürünü olarak “Proje Öneri” formunuzu doldurup imzalayarak danışmanınıza ulaştırınız ve danışmanınızın da bunu imzalamasını temin ediniz. Proje öneri formunu ve doldurma bilgilerine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Proje öneri formu öğrenci ile danışmanı arasında yapılacak bitirme projesinin kapsamı hakkında bir sözleşmedir.

Proje Zaman Planlaması ve Yönetimi:
Bitirme projesi internet sayfasında ilan edilen Proje faaliyet takvimi esastır. Bitirme Projenizin bir zaman sınırı içerisinde bitirilmesi gerektiğinden ve geçmişte yaşanan tecrübeler dikkate alındığında, öğrenci ve danışmanların bu takvime azami dikkat göstermesi sürecin uyumlu ve sıkıntısız geçmesini sağlayabilecektir. Bitirme projesinin belirtilen faaliyet takvimi neticesinde danışmanınız ile yapacağınız proje öneri formu çerçevesinde tamamlanması öğrencinin temel sorumluluğudur. Çalışma ortamınızdaki yoğunlarını da dikkate alarak zaman yönetiminizi en iyi şekilde yapmanızı beklemekteyiz.

Proje Yazım Kuralları:
Proje yazımında uyulması gerekli kurallar ve yazım formatlarını bitirime projesi okulunuzun tez yazım formatı listesinde bulabilirsiniz.

Proje İçerik Çalışmaları:
Proje öneri formunda belirlenen araştırma yöntemine göre gerekli analiz ve diğer içerik çalışmalarının safha safha tamamlandığında proje danışmanlarınıza iletip görüş ve onayını alınız.

Proje dokümanını yazmaya başladığınızda bölüm bölüm yazma işlemini yaparak her bölümün tamamlanması neticesinde proje danışmanınıza gönderiniz ve değişiklik taleplerini yapınız. Böylece çalışmanız bir mantıki akış içerisinde ve zamanında tamamlanabilecektir.

Proje Teslimi:
Projenizin tamamlandığını danışmanınız onayladıktan sonra proje teslim sürecine başlayabilirsiniz. Projenizi bitirme projesi internet sayfasında belirtilen kapak formu kullanılarak 2 suret beyaz ciltli olarak ve proje dokümanlarını içeren bir CD ile birlikte Sosyal Bilimler Enstitüsüne teslim edeceksiniz. Danışmanınızın hazırlayacağı Proje Onay Formu (ekinde Proje Öneri Formu ile birlikte) Sosyal Bilimler Enstitüsüne ulaştığında bitirme proje notunuz sisteme işlenecektir.

Proje Değerlendirmesi:
Projeniz danışmanınız tarafından başarılı (BI) / başarısız (BZ) olarak değerlendirilecek ve Sosyal Bilimler Enstitüsüne bildirilecektir.

İletişim:
Proje başarısını iyi iletişim arttıracaktır. Bu nedenle özellikle danışmanınız ile olan iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanınız.

Bize Hemen Ulaşın !

– Web tasarım

– Kitap Yazılım

– Dergi ve Kitap dizgi ve tasarım

– Broşür ve Kart Tasarım

Equation Yazılım,
Grafik Çizim,
Proje-Tez-Sunum hazırlama,
SPSS Analiz ve Yorumları,
Çeviri,
(Türkçe-İngilizce-Yunanca)
Yüksek Lisans Tezi,
Master Tezi Hazırlama,
Dönem Ödevleri,
İstatistik Veri Analizleri,
Staj Raporu Hazırlama,
Anket Tasarım,
Bitirme Ödevi ve Projesi Hz.,
Sunum Hazırlama,
Makale Hazırlama,
Kitap Özeti Çıkartma,
Geometri-Matematik-Statistik,

-Ekonomi-İngilizce-Bilgisayar

dersleri veriliyor.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

Tez Ödev Talep Formu

Son Faaliyetler
Eylül 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Open chat
Merhaba Yardımcı Olabilir miyim ?
Size Yardımcı Olabilir miyim?