3ds Max Eğitimi Özel Ders

Sıfır Max Bilgisi İle Başlayın Yeni Başlayanlar İçin Sıfırdan 3ds Max Eğitimi!

 >  Özel Ders Bire-Bir Özel Ders Şeklinde Eğitim Alın!

 >  Esnek Ders Saatleri Ders Programını ve Ders Saatlerinizi Kendiniz Belirleyin!

 >  Kullanılacak Alana Göre Eğitim 3d Mimari Çizim Eğitimi, 3d Animasyon Yapımı Eğitimi, 3d Fuar Stand Tasarımı Eğitimi!

 >  Etüd Grupları Kendi Grubunuzu Kurun Daha Ekonomik Fiyatlar İle Eğitim Alın!

 >  Güncel Program Versiyonu En Güncel 3ds Max Versiyonu İle Eğitim Alın!

 >  Uygulamalar İle Öğrenin Öğretici Bol Uygulamalar İle Eğitim Alın!

 >  Özel Ders Notları Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Açıklayıcı ve Yardımcı Ders Notları! HEDİYE!!

 >  Kaplama Arşivi Eşi ve Benzeri Olmayan 3ds Max Kaplama Arşivi! HEDİYE!!

 >  Alo 3d Yardım 7 Gün 24 Saat Çalışırken Takıldığınız Yerde Arayın! HEDİYE!!

 >  3d Model Arşivi Çalışmalarınıza Yardımcı Binlerce Hazır 3d Model! HEDİYE!!

3D MİMARİ TASARIM Villa, Bina, Okul, Hastane, Apartman, Rezidans, Ofis başta olmak üzere bu ve bunun benzeri birçok mimari yapının 3 boyutlu çizim ve görselleştirme işleri, uzman ekibimiz tarafından, gerçeğine birebir uygun olarak sunulmaktadır.

Ayrıca mimari yapılar etrafındaki park, bahçe, oturma alanları, spor tesisleri ve havuz gibi yan yapılarda çizim alanımıza girmektedir.

Dilerseniz geliştirdiğimiz hazır sahneler üzerine mimari çiziminizi yapıp, daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşabiliriz. Foto gerçekçi görüntülerdeki mimari çizimler için bizi tercih ettiğinizde size sadece bittiğinde mimari yapınızın nasıl olacağını keyifle izlemek kalır…

Birlikte çalışma dileği ile…

3D İÇ MEKAN TASARIMI Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.

Dekorasyonunu yenilemek veya yeni dekorasyon yaptırmak istediğiniz mekanın rölevesi alındıktan sonra, uzman mimari tasarım ekibimiz modern çizgilere sahip aynı zamanda estetik kaygılar gütmeyen tasarımlar ortaya çıkarır. Dilerseniz sizin beğendiğiniz bir içmekan tasarımı üzerindende feyz alarak yeni tasarımlar çıkarabiliriz. Ev, ofis, mağaza, restoran, cafe başta olmak üzere aynı zamanda banyo, mutfak tasarımları gerçekleştirmekteyiz. Çalışma prensibimiz; gereken zamanda en uygun proje çizilip teklifi ile beraber müşterimize sunulur. Müşterimizin gerekli incelemesi ve varsa yapılması gereken revizelerden sonra, son hale getirdiğimiz tasarım, tarihinden önce eksiksiz teslim edilir.

Tasarım öncesi sunduğumuz bu hizmetleri tasarım süresi boyunca da müşterimizin herhangi bir eksiği veya isteğini gidermek için hizmet sunmaya devam ederiz.,

3D ENDÜSTRİYEL TASARIM Endüstriyel Tasarım, bir eşyanın süs veya estetik olarak görüntüsüdür. Tasarım bir yüzey veya şekilde olduğu gibi üç boyutlu özellikleri veya desen, çizgiler ve renklerde olduğu gibi iki boyutlu özellikleri de içerebilir.

Endüstriyel Tasarımlar; teknik ve tıbbi aletlerden saatler, mücevherat ve diğer lüks eşyalara ev aletlerinden elektrikli aletler ve mimari yapılara kadar ve tekstilden uygun olabilen diğer eşyalara kadar her türlü sınai ve el yapımı ürünlere uygulanabilir.

Bizim Endüstriyel Tasarımlarımızdaki iki kriterimiz vardır. Bunlar;

-Yenilik
-Ayırt Edici Olma

3D FUAR STAND TASARIMI Fuar Stand Tasarımını sadece Mimarlık Bünyesinde gerçekleştirmekteyim. Soldaki Menuden  Mimarlık Bünyesinde Tasarladığım ve Uygulanan Fuar Standlarını İnceleyebilirsiniz.

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

Tez Ödev Talep Formu

Son Faaliyetler
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031