Bitirme tezi

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ VE HİZMETLERİMİZ

Tez, ödev ve analiz konusunda yetersiz kaldığınız durumlarda işletmemiz kendi bünyesinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

bitirme Tezi yapılır

MAKALE yapılır

(Makine Mühendisliği bitirme tezi,özel ders,ödev Endüstri Mühendisliği bitirme tezi,özel ders,ödev, Elektrik Elektronik Mühendisliği bitirme tezi,özel ders,ödev, Kimya Mühendisliği bitirme tezi,özel ders,ödev, Genetik Mühendisliği bitirme tezi,özel ders,ödev, İktisat bitirme tezi,özel ders,ödev, İşletme bitirme tezi,özel ders,ödev, Ekonomi bitirme tezi,özel ders,ödev, Ekonometri bitirme tezi,özel ders,ödev, İstatistik bitirme tezi,özel ders,ödev, Eğitim, İletişim bitirme tezi,özel ders,ödev, Uluslararası İlişkiler bitirme tezi,özel ders,ödev, Sosyoloji, Psikoloji bitirme tezi,özel ders,ödev, Tıp bitirme tezi,özel ders,ödev, Biyokimya bitirme tezi,özel ders,ödev, Hukuk bitirme tezi,özel ders,ödev, Güzel Sanatlar) Alanlarında yapmış olduğunuz bilimsel araştırmalarınıza yönelik olarak makalelerinizin hazırlanlaması, hazırlanan makalelere bilimsel danışmanlık hizmetinin verilmesi. Yayın yapacağınız derginin yazım kurallarına göre düzenlemesinin yapılması şeklindedir.

ÖDEV yapılır

Üniversitesi, Yüksek Okul, Lise ve her türlü seviyede ihtiyaç duyduğunuz ödevlerinize yardım edilmesi ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetin tarafınıza verilmesi.

TERCÜME yapılır

Tüm çeviri projeleri çeviri konusunda geniş tecrübe sahibi proje sorumlularımız tarafından özenle yönetilir projenin boyut ve kapsamına bağlı olarak projeye bir de teknik sorumlu atanabilir. İlk adımda proje sorumlusu metni ve metnin formatını inceler ve teslim süresini ve ücretlendirme bilgisini müşteriye bildirir, ardından uzman çevirmenin ve doğru uygulamaların seçimini gerçekleştirir.

İkinci aşamada metnin çevirisi yapılır ve editör kontrolünden geçer, talep edilmesi durumunda metinde masaüstü yayıncılık işlemleri yapılarak metin orijinal formata dönüştürülür. Son aşamada, çeviri kalite kontrol kriterlerimize göre kalite güvence aşamasından geçer ve müşteriye dilediği ortamda (mail, CD, sayfa çıktısı, vb…) teslim edilir. Tercüme ve çevirilerde gerekli olan ihtiyaç duyduğunuz bilgiler sağlanmaktadır.

Çeviri Alanları ve Hizmetleri

Bilişim Çevirisi
Medikal Çeviri
Tıp
Finansal Çeviri
Resmi Belge Çevirisi “Noter Onayı Yoktur”
Teknik Çeviri
Simültane/Sözlü Çeviri
Deşifraj
Masaüstü Yayıncılık
Yazılım Geliştirme
İnternet Sitesi Çevirisi
Tez
Makale
Ödev

İSTATİSTİK ANALİZ ve TEZ ANALİZİ

Yapmış olduğunuz çalışmaların doğrultusunda, ihtiyaç duyulan noktalarda literatür taramaları ve bu taramalardan elde edilen verilerin uygunluğunun denetlenmesi ve kullanılması, tezleriniz üzerindeki eksikliklerin giderilmesi akademik anlamda katkıların sağlanması. Yapılmış ve çalışması bitmiş anketlerin üzerinden veriler alınarak bu alınan verilerin akabinde uygun programlar kullanılması yöntemi ile analizlerinin yapılması ve sonuçlandırılması. Yapılan her türlü bilimsel çalışmanın en uygun teknikler ve sistemler kullanılarak doğru çalışmalar sonucunda analizlerin sonuçlandırılması. (Varyans Analizi, Tanımlayıcı İstatistikler, Kolmogorov-Simirnov (K-S) Testleri, Kruskal Wallis H Testleri, Ki-Kare Testleri Çapraz Tablolar, Frienman Testleri, Faktör Analizleri, Diskriminant Analizleri, Lojistik Regresyon Analizi, Güvenilirlik analizi, Mann Whitney-U Testleri, Basit Regresyon Analizi, Çoklu Regresyon, Korelasyon Analizi) alanlarındaki çalışmalar. Verilerin analizlerinin sonunda elde edilen bulgular gerekli tablolar kullanılarak grafik göstergeler ve uygun materyaller kullanılmak üzere ilgili raporlar düzenlenmesi.

Tez yazım sistemi ve yök kılavuz kurallarına uygun olarak çalışmaların sonlandırılması. SPSS ile e-views İstatistik paket programlar kullanılarak bilgisayar ortamında istatistik değerlendirilmelerin yapılması. İstatistik ve analiz noktasında yine yetersiz kaldığınız ve resmi danışmanınızdan almanız gereken destek verilmekte ve bunun dışına çıkılmamaktadır. Anket sonuçlarının en verimli şekilde analiz edilip ,anlaşılır bir dil ve üslüpla raporlanması ve görsel sunumla desteklenmesi o anketten maximum fayda elde etmemizi sağlar . Analiz çalışmalarında yetersiz kaldığınız noktada çalışmalarınıza destek sağlanmaktadır. Bu destek sadece danışmanlık boyutundadır. Yine yaptığınız her türlü analiz veya yöntemde tarafınıza resmi olarak atanan tez danışmanınız bilgisi dahilinde yürütmelisiniz. Bu konuda resmi takip ve değerlendirme yine size tayin edilen danışmanınız gözetim ve bilgisi şeklinde yürütülmelidir.

SPSS yapılır,
Kolmogorov-Simirnov yapılır “K-S”
Testleri, Kruskal Wallis H Testleri yapılır,
Çapraz Tablolar yapılır,
Frienman Testleri yapılır,
Faktör Analizleri yapılır,
Diskriminant Analizleri yapılır,
Güvenirlilik Analizi yapılır,
Mann Whitney-U Testleri yapılır,
Basit Regresyon Analizi

“BİYOİSTATİSTİK” İSTATİSTİK ÇALIŞMA ALANLARI

Özel Kuruluş ve işletmelere yönelik Türkiye genelinde her bölge ve ilde;

Çalışan memnuniyet anketi
Müşteri Profili Araştırmaları
İç Müşteri Memnuniyeti Anketi
Dış Müşteri Memnuniyeti Anketi
Hasta Memnuniyeti Araştırmaları
Kurum İmaj Araştırması
Reklam – Etki Değerlendirme Araştırmaları
Kuruma Özel Araştırmalar
Kurum Kültür Araştırmaları
Gizli Müşteri Araştırmaları
Üretim Planlama Raporları ve Verimlilik

Tıp çalışmalarının istatistik, sonuç öneri, tartışma ve yorum yönlerini değerlendirerek gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Tıp kaynaklarına yönelik araştırma gerçekleştirme, bulunan tıp kaynaklarının Türkçeye çevrilmesi ve özetlenmesi, özetlenen çalışmaların kullanılacak hale getirilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Kurumumuz hazırladığınız tezlerde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

Tez Ödev Talep Formu

Son Faaliyetler
Eylül 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Open chat
Merhaba Yardımcı Olabilir miyim ?
Size Yardımcı Olabilir miyim?